Alüminyum Rulo

Nihai ürünün kullanım alanına göre, yeniden kristalleştirme, toparlanma ve homojenleştirme tavları yapılmaktadır. Homojen tavlama sonucu Derin Çekilebilir ürünler üretilebilmektedir.

0,30mm – 1,75mm kalınlık ve 1500mm genişliğe kadar ürünlere müşteri isteğine göre klasik gofraj veya baklava desenli gofraj deseni uygulanabilmektedir.

Müşteri isteğine göre yüzey tamamen yağsız, az yağlı veya yağlı olabilmektedir.

**İnce Dilme
 0,18mm-1,50mm arası kalınlıklardaki ürünler, 20mm genişliğe kadar dilinebilmektedir.
**Kalın Dilme
1,00mm-6,00mm arası kalınlıklardaki rulolar, 200mm genişliğe kadar dilinebilmektedir.
Müşteri isteğine bağlı olarak folyo da kaplanabilmektedir.

Rulo formundaki alüminyum, boy kesme makinemizde, düzleme grubu merdanelerinden geçirilerek müşteri talepleri doğrultusunda 6000 mm boya kadar tabaka levha kesilebilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre, folyo kaplı veya arası kağıtlı tabaka levha kesimi yapılmaktadır.

Spektrometre, çekme test cihazı, numune ısıl işlem fırını, viskozite cihazı gibi test cihazlarımızla üretim prosesi, hammaddenin ergitilmesinden paketleme aşamasına kadar kontrol edilmektedir. Ürünlerimiz AA, EN ve ASTM normlarına uygundur.

Uluslararası paketleme standartlarına uygun olarak, su geçirmeyen ahşap paletlerle ambalajlama yapılmaktadır. Tüm paketlerimizde test sertifikası mevcuttur.

alüminyum-rulo-gri
Open chat