Biz Kimiz

Biz Kimiz?

Kalıpsan Alüminyum sac metal kalıp tasarım-imalat ve ihtiyaç duyulan alaşımlı-alaşımsız ekstrüzyon-levha alüminyum tedariğinde global bir çözüm firmasıdır.

Alüminyum alanında dünya genelinde en güvenilir ve lider olan değerli markaların distribütörüdür. Otomotiv, savunma sanayi, enerji sektörü, raylı sistemler başta olmak üzere endüstriyel ve farklı ürün gruplarına ait binlerce ürünü Kalıpsan sayesinde tek bir noktadan tedarik edilebiliyor.

Kalıpsan’ın müşterileri dünyanın en kaliteli ürünlerine en uygun ödeme koşullarıyla en hızlı şekilde ulaşırlar ve ürün seçiminden teslim alana kadar Kalıpsan güvencesiyle eksiksiz teslim alırlar.

Alüminyum ihtiyaçlarınızda yanınızda olup çözüm ortağınız olmak isteriz. Miktar gözetmeksizin ivedilik ile teslimatını gerçekleştireceğimiz değerli siparişlerinizi bekliyoruz.

BİZİ BİZ YAPAN NOKTALAR

Misyonumuz

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, KALIPSAN Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

Vizyonumuz

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Değerlerimiz

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

Open chat