Skip to main content

Mekanik İşleme

Hem yüksek teknolojik makina parkuru ile hem de deneyimli ve teknik konularda kendini günün koşullarına göre en üst düzeyde geliştirmiş ekibimizle bitmiş ürün ve mekanik işlemeye yönelik tüm taleplere cevap vermekteyiz.

Üretim hattımızda mekanik işlem proseslerini delik delme, diş açma, havşa açma, hassas kesim makineleri ve CNC işlem merkezleri ile müşterilerimizin istekleri ve teknik resimlere tamamen uygun olarak yüksek hassasiyette ve üstün kalitede gerçekleştirmekteyiz.

Mekanik İşleme Makina Özellikleri:

Özel tasarlanmış kesim şekli: Testere bıçağı kesim için ileri hareket ettikten sonra, tabla 2 mm geri çekilmek için sağa ve sola hareket eder. Daha sonra testere bıçağı başlangıç ​​konumuna geri döner. Bu özel tasarım, ince kesim yüzeyi ve kesim doğruluğu sağlarken geri kesmeyi önleyebilir.

Besleme modelleri:

  1. Kademeli besleme
  2. Döngü beslemesini tekrarlayın
  3. Manuel besleme

Teknik Özellikler

Besleme tablasındaki kıskaçlar, iş parçasını sabitlemek için ek fikstürlere ihtiyaç duymadan düzensiz stoğu kesmek için uygundur.

Yardımcı destek, iş parçasının bükülmesini önler.

İletim Cihazı

0,02 mm’ye kadar hassasiyette hassas zemin rafı kullanır (3 ve 6 metrelik besleme hareketi için uygundur)

Vakum Yağ Sisi Ünitesi

Vakumlu yağ buharı ünitesi, kesme sıvısını püskürtme için yağ buharına dönüştürmek için vakum oluşturma prensibini kullanır. Yağlama ve soğutma fonksiyonları sağlar, toz ve testere bıçağı bırakmaz, yüksek kesim hassasiyeti ve testere bıçağının uzun ömürlü olmasını sağlar.